Strzelnica GoToShoot w Krakowie – oferta i cennik

Strzelnica GoToShoot w Krakowie - oferta i cennik

Strzelectwo jest bardzo przydatną formą rozrywki, dzięki niemu możesz łączyć kreatywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu z nauką wyjątkowo przydatnej umiejętności. Wbrew pozorom celne strzelanie wcale nie jest takie proste, dobry strzelec powinien posiadać kilka niezwykle ważnych umiejętności. Po pierwsze musi potrafić dobrze ocenić odległość, po drugie powinien cechować się dobrą koordynacją ruchową oraz wrażliwością dotykową. Te umiejętności są niezwykle przydatne nawet w codziennym, dlatego warto je rozwijać, zapisując się na strzelnicę.

Oferta strzelnicy

Strzelnica GoToShoot w Krakowie jest jedną z lepszych w tym rejonie, oprócz doskonałych instruktorów, dysponuje niezwykle dobrej jakości sprzętem. Ponadto wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Można na niej zamówić sobie konkretne pakiety imprezowe lub sprawić świetny prezent bliskiej osobie. Jedną z atrakcji, jakie mogą być organizowane przez tę strzelnicę, są imprezy integracyjne. Zazwyczaj z tego pakietu korzystają firmy, które w ten sposób próbują umilić czas swoim pracownikom, jednocześnie zacieśniając relacje w zespole. Wspólne strzelanie jest świetną formą budowania zaufania oraz poprawiania współpracy. Można tutaj kupić także bony upominkowe, które świetnie sprawdzą się jako prezenty z okazji urodzin, imienin czy rocznicy związku. Organizowane są także wieczory kawalerskie i panieńskie, które są dostosowywane pod wymagania klientów i ustalane wcześniej z organizatorami. Strzelnica prowadzi zajęcia z posługiwania się bronią, przygotowuje także do zdobycia pozwolenia na broń. Strzelnica prowadzi także wiele kursów, takich jak:

 • Kursy przygotowawcze do pracy z bronią
 • Kursy przygotowawcze do egzaminów na patent strzelecki
 • Kursy przygotowawcze przed przystąpieniem do egzaminu: pozwolenia na broń, oraz dopuszczone do posiadania broni, broń kolekcjonerska
 • Kursy przygotowawcze dla pracownikom służb mundurowych
 • Kursy dla pracowników ochrony
 • Kursy certyfikowane i instruktorskie strzelań bojowych i praktycznych
 • Kursy i szkolenia strzeleckie dla klas mundurowych

Strzelnica pozwala na uzyskanie następujących uprawnień instruktorskich:

 • instruktor ratownictwa pola walki
 • instruktor strzelań bojowych
 • instruktor technik linowych w działaniach nieregularnych/antyterrorystycznych
 • instruktor technik linowych w ratownictwie wysokościowym

Kliknij w link i zapoznaj się z całkowitą ofertę strzelnicy GoToShoot.

Ile to kosztuje?

Pakiety podstawowe strzeleckie kosztują od 190 zł do 550 zł. Ceny eventów takich jak imprezy integracyjne lub wieczory kawalerskie są ustalane bardzo indywidualnie w zależności od oczekiwań klientów. Bony upominkowe także dostosowuje się do klienta, to on wybiera, ile oddanych strzałów chce komuś za sponsorować. Cena szkoleń to zwykle 200 zł plus koszty amunicji. Koszty kursów w zależności od wybranego wahają się od 550 zł do 1850 zł. Jak możemy zauważyć, ceny nie są zbyt wygórowane. Warto wybrać się na strzelnicę GoToShoot w Krakowie i ocenić samemu.