Gdzie zamówić kawę do biura z darmową dostawa?

Gdzie zamówić kawę do biura z darmową dostawa?

Nie od dziś wiadomo, że kawa w biurze to absolutna podstawa. Poprawia koncentrację oraz pobudza, dzięki czemu pracownicy pijący kawę są bardziej wydajni. Po stronie właściciela biura pozostaje kwestia zamówienia odpowiedniej kawy, tak aby zawsze w biurze pozostawał spory jej zapas. Gdzie zamówić kawę, aby jej dostawa była darmowa?

Hurtownie kawy

Internetowe hurtownie kawy oferują bogaty asortyment w bardzo dobrej cenie. Najczęściej ich oferta skierowana jest właśnie do klientów biznesowych. Ze względu na to, że firmy zamawiają zwykle większą ilość kawy za jednym razem, to dostawa zamówienia jest całkowicie darmowa. Niektóre hurtownie zastrzegają, że dostarczą zamówiony towar za darmo, jeśli jego wartość przekroczy określoną kwotę. Niemniej jednak zazwyczaj firmy nie mają większego problemu ze złożeniem zamówienia na kwotę 100 czy 200 zł. Co więcej, hurtownie kawy często oferują swoim klientom odroczony termin płatności, a także rozliczenie transakcji za pomocą faktury VAT. Dzięki temu nie musimy ubiegać się o jej wystawienie po otrzymaniu towaru do biura.

Sprawdź ofertę warszawskiej hurtowni online dostarczającej kawę do firm, instytucji, ale nie tylko – https://amido.com.pl/

Zakupy w sklepie internetowym

Poza hurtowniami kawy w internecie działa wiele sklepów zajmujących się jej sprzedażą. Złożenie w nich zamówienia jest bardzo proste, a co więcej często możemy liczyć na darmową dostawę. Niemniej jednak tutaj również będziemy musieli dokonać zakupów na określoną kwotę. Rzadko bowiem zdarzają się oferty z zupełnie darmową dostawą, niezależnie od wartości zamówienia. Uważajmy na sklepy, które oferują darmową dostawę jedynie na określonym obszarze. Niektóre z nich zastrzegają, że dokonują dostaw jedynie na obszarze danego miasta lub województwa. Dotyczy to zwykle sklepików oferujących nietypowe, niedostępne w każdym punkcie handlowym gatunki kawy.

Darmowa dostawa niezależnie od miejsca

Właściciele biur starają się zamawiać większe ilości kawy, aby zawsze w firmie pozostawał pewien jej zapas. Niemniej jednak mogą zdarzyć się sytuacje, w których kawy po prostu zabraknie. Nie zawsze możemy wysłać po nią pracownika do sklepu, dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firm dostawczych. Wiele z nich oferuje darmową dostawę dla klientów biznesowych. Musimy jednak liczyć się z tym, że firmy dostawcze współpracują jedynie z określonymi sklepami, które niekoniecznie mają w ofercie konkretną markę kawy. W podbramkowych sytuacjach takie rozwiązanie może jednak sprawdzić się doskonale. Kawa zostanie dostarczona do firmy już w kilkadziesiąt minut, a co ważne bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.