5 najlepszych oczyszczaczy powietrza do biura do 1000 zł

5 najlepszych oczyszczaczy powietrza do biura do 1000 zł

Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które za pomocą filtrów puryfikuje powietrze, pozbywając się z niego różnych zanieczyszczeń. Urządzenie takie poza usuwaniem kurzu, eliminują także wirusy, bakterie, drobnoustroje, a nawet grzyby. Oczyszczacze powietrza coraz częściej poza zaciszem domowym znajdują zastosowanie w biurach. Na rynku jest bardzo dużo takich urządzeń, więc nie jest łatwo wybrać odpowiedni dla siebie. W tym artykule przedstawiamy 5 najlepszych oczyszczaczy powietrza do biura do 1000 zł.

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Oczyszczacz powietrza firmy Xiaomi, która utworzyła już wierną jej rzeszę użytkowników. Urządzenie jest bardzo atrakcyjne wizualnie oraz posiada wyświetlacz dotykowy OLED. Współczynnik efektywności filtru HEPA wynosi aż 99,97%. Pozwala na pozbycie się z powietrza nie tylko drobnoustrojów oraz wirusów, ale również nieprzyjemnych zapachów. Nadaje się idealnie do nowoczesnych wnętrz.

Sharp UA-PF40E-W

Urządzenie oczyszczające powietrze idealne dla alergików. Pozwala skutecznie usunąć z powietrza alergeny, bakterii oraz wirusy co wpływa na poprawę jakości zdrowia, szczególnie gdy dużo czasu spędzasz w biurze. Posiada 3-stopniowy system filtrowania HEPA. Potrafi oczyścić powietrze z pomieszczenia o metrażu nawet do 30m².

Philips Seria 1000 AC1215/50R1

Oczyszczacz powietrza wyposażony w tryb cichy, dzięki czemu nie wywołuje niepotrzebnego hałasu. Jego skuteczność wynosi aż 99,9%. Usuwa z powietrza poza wirusami i drobnoustrojami także aerozole, które również mogą zawierać substancje groźne dla naszego zdrowia. Bardzo skutecznie oczyszcza pomieszczenia o metrażu do 32m².

Xiaomi Mi Air Purifier PRO H

Drugie urządzenie tego producenta w tym zestawieniu. Jest to najmocniejszy oczyszczacz powietrza firmy Xiaomi. Posiada większą wydajność oraz lepszy filtr niż jego poprzednik. Jego możliwości pozwalają na obsłużenie powierzchni nawet do 72m². Poza głównym zastosowaniem, jakim jest oczywiście puryfikacja powietrza, posiada on także funkcję wyświetlania temperatury, jakości oraz wilgotności powietrza. Oczyszcza powietrze z prędkością do 600 m/ h.

Sharp UA-PG50E-W

Ostatnim modelem w tym zestawieniu jest kolejny raz produkt firmy Sharp. Oczyszczacz powietrza posiada ogromną wydajność, której wyniki sięgają 306 m3/h oraz nowoczesną technologię. Wśród funkcji, jakie oferuje, są timer oraz ion shower. Posiada kilka trybów, które dostosowywane są za pomocą czujników zamieszczonych w urządzeniu. Jest to produkt z wyższej półki, który znajdzie zastosowanie nie tylko w biurach, ale również w domu.