Polski producent skarpet SocksFactory – oferta

Polski producent skarpet SocksFactory – oferta

Moda na skarpetki króluje. Ogromną popularnością cieszą się takie, które na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują. Im bardziej para różni się między sobą, tym lepiej. W dobie personalizacji odzieży coraz częściej ubrania są zwiastunem informacji. Prezentują wartości i podkreślają osobowość oraz charakter właściciela. Skarpetki nadają się do tego idealnie. Są niezłym gadżetem, który może nieść przekaz i wizualnie identyfikować firmę. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w skarpetkową reklamę.

Promuj się w skarpetkach

Taki upominek reklamowy bardzo pozytywnie kojarzy się z marką. Buduje trwałą świadomość wśród klientów. Jest tanim i skutecznym narzędziem reklamowym oraz obowiązkowy gadżetem eventów, spotkań, szkoleń a nawet konferencji. Z prezentem firmowym zawsze jest łatwiej nawiązać rozmowę i zadbać o dobre samopoczucie klienta. Skarpetki z logo mogą być dla niego fajną niespodzianką, która podkreśli jego wyjątkowość. Poza tym, jeśli klient będzie je nosił, sam stanie się promotorem naszej firmy. To miły gadżet pamiątkowy, na przykład dla gości weselnych lub prywatnych spotkań.

Skarpetkowa manufaktura

Na pewno warto zamówić taki gadżet w firmie, która o skarpetkach z nadrukiem wie wszystko. SocksFactory już od roku 1989 łączy skarpetkę z wizualnym przekazem. Za wysoką jakością produktów stoi ogromne doświadczenie kadry pracowniczej i profesjonalny park maszynowy, składający się aż z 95 maszyn pochodzenia włoskiego i portugalskiego. Motto, jakie od lat przyświeca przedsiębiorstwu to: „Miłość do komfortu i piękna noszenia”. A w ofercie skarpetki z najlepszej bawełny, która stanowi aż 80% materiału. To certyfikowana przędza czesana, której jakość potwierdzona została przez Polską Grupę Tekstylną. Taka bawełna oprócz niewielkich ilości polamidu i elastanu stanowi główny skład skarpetek.

Dla kogo skarpetki?

Praktycznie dla wszystkich. Przeznaczenie tego gadżetu reklamowego jest szerokie i najczęściej obejmuje:

  • szkoły i uczelnie,
  • kluby sportowe,
  • firmy i organizacje,
  • fundacje charytatywne,
  • indywidualne zamówienia.

SocksFactory produkuje się skarpetki dla dzieci i dorosłych. Antypoślizgowe, w ujęciu klasycznym, stópki bądź skarpety sportowe. Produktem premium są skarpety z etykietą, dające dodatkową możliwość nadruku. Ponieważ firma otwiera się na każdego klienta i chce dopasować się do jego potrzeb, obniżyła minimalną ilość zamówień tylko do 100 szt. Na skarpetkę z nadrukiem może więc pozwolić sobie każdy. Ich cena waha się wtedy od 7,20 do 8,20 zł netto za jedną parę. To nie jest wygórowana kwota, tym bardziej że klient otrzymuje wysoko jakościowy materiał. Wszystkie zamówienia powyżej 5000 są ustalane indywidualnie. Bogata oferta kolorystyczna zapewnia możliwość dostosowania produkcji pod każdą barwę i odcień.

W skarpetkach w stronę klienta

Jeżeli zastanawiasz się nad taką formą promocji, ale nie możesz zdecydować się, który wariant wybrać, skontaktuj się z SocksFaktory. Za jedyne 30 zł firma prześle Ci cztery próbki skarpetek. Dostaniesz również etykiety z poprzednich realizacji. Być może będą stanowić jakąś inspirację? Nawet w ramach najmniejszego zamówienia możesz wybrać kilka rozmiarów. Jeśli masz wątpliwości, a zamawiasz sporą partię gadżetów, istnieje możliwość zamówienia prototypu skarpetek za cenę 120 zł. Wzór zawsze możesz poprawić. Na swoją partię zamówienia czekasz około 20 dni.

Skarpetki z nadrukiem ucieszą każdego. To prezent dla wyjątkowych osób. Rozbawią, ale też potwierdzą, że obdarowywany jest ważny. Nic tak nie reklamuje, jak dobry gadżet. Skarpetki z indywidualnym nadrukiem idealnie się wpisują w to narzędzie promocji, które po reklamie internetowej jest najlepiej działającą strategią marketingową.